To'liq nomlanishi:"BBB SHOX BEKAT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.07.2020Ro'yxatga olish raqami:870978Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.07.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:500 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:42990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn boshqа muhаndislik inshootlаri qurishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BBB SHOX BEKAT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:10.07.2020Регистрационный номер:870978Дата перерегистрации:10.07.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:500 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:42990 - Строительство прочих инженерных сооружений, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления