To'liq nomlanishi:"MIRSOLIX BUNYODKOR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.08.2014Ro'yxatga olish raqami:007632-05Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.08.2014Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:21.04.2026Ustav kapitalining hajmi:414 400 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:81100 - Ob'ektlаrgа kompleks xizmаt ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:11.08.2014Регистрационный номер:007632-05Дата перерегистрации:11.08.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:21.04.2026Размер уставного фонда:414 400 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:81100 - Комплексное обслуживание объектовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления