To'liq nomlanishi:ПУ "CITYCON GROUP LTD"
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.12.2020Ro'yxatga olish raqami:AA3090154Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:Holati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:41100 - Qurilish loyihаlаrini ishlаb chiqishTashkiliy-huquqiy shakl:330 - Filial yoki vakolatxona sifatida rasmiylashtirilmagan alohida bo'linmaSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:01011 - Mahalliy hokimiyat organlari tomonidan ta'sis etilgan yuridik shaxslar

Полное наименование:ПУ "CITYCON GROUP LTD"
Дата регистрации:16.12.2020Регистрационный номер:AA3090154Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:Состояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:41100 - Разработка строительных проектовОПФ:330 - Обособленное подразделение, не оформленное в качестве филиала или представительстваСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:01011 - Юридические лица, учрежденные органами власти на местах