To'liq nomlanishi:"DIGITAL ECOSYSTEM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.08.2024Ro'yxatga olish raqami:2551781Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.12.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:102 040 861.33 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:58290 - Boshqа dаsturiy tа'minotlаrni chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730401 - Farg‘ona viloyati, Farg‘onaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:19.08.2024Регистрационный номер:2551781Дата перерегистрации:12.12.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:102 040 861.33 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:58290 - Выпуск прочего программного обеспеченияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730401 - Ферганская область, ФерганаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления