To'liq nomlanishi:"A9R CA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.07.2025Ro'yxatga olish raqami:2868925Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:64300 - Trestlаr, jаmg`аrmаlаr vа shu kаbi moliyaviy tаshkilotlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730405 - Farg‘ona viloyati, Qo‘qonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"A9R CA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:15.07.2025Регистрационный номер:2868925Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:64300 - Тресты, фонды и аналогичные финансовые организацииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730405 - Ферганская область, КокандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления