To'liq nomlanishi:"ALISHER SULTON FAYZ" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.02.2012Ro'yxatga olish raqami:1684Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:24.02.2012Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:271 400 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01240 - Dаnаkli vа po'choqli urug`i bo'lgаn mevаlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1727206806 - Toshkent viloyati, Oqqo‘rg‘on tumani, Oqqo‘rg‘onSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ALISHER SULTON FAYZ" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:24.02.2012Регистрационный номер:1684Дата перерегистрации:24.02.2012Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:271 400 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1727206806 - Ташкентская область, Аккурганский район, АккурганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления