To'liq nomlanishi:"EGALITE" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.04.2006Ro'yxatga olish raqami:2452Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.12.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:413 905 525.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47300 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа motor yoqilg`isi chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727237 - Toshkent viloyati, Zangiota tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:142Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:327040086432QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"EGALITE" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.04.2006Регистрационный номер:2452Дата перерегистрации:28.12.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:413 905 525.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47300 - Розничная торговля в специализированных магазинах моторным топливомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727237 - Ташкентская область, Зангиатинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327040086432Статус свидетельства НДС: