To'liq nomlanishi:"JOMBOY-FAYZ-HOSIL-AGRO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.11.2002Ro'yxatga olish raqami:211Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:01.11.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:332 005 845.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01199 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn ko'p yillik bo'lmаgаn ekinlаrni etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718209 - Samarqand viloyati, Jomboy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:25.11.2002Регистрационный номер:211Дата перерегистрации:01.11.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:332 005 845.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01199 - Выращивание прочих не многолетних культур, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718209 - Самаркандская область, Джамбайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318110072174Статус свидетельства НДС: