To'liq nomlanishi:"OBID SUYAROVICH TEKSTIL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.04.2021Ro'yxatga olish raqami:976720Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.03.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:06.01.2024Ustav kapitalining hajmi:68 288 900.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:14390 - Boshqа to'qilgаn vа trikotаj mаhsulotlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718209 - Samarqand viloyati, Jomboy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:12.04.2021Регистрационный номер:976720Дата перерегистрации:15.03.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:06.01.2024Размер уставного фонда:68 288 900.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:14390 - Производство прочих вязаных и трикотажных изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718209 - Самаркандская область, Джамбайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления