Рўйхатдан ўтиш санаси:03.12.2021Рўйхатга олиш рақами:1069484Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:27.10.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:100 820 000.00 сумҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:79900 - Жой брон қилиш бўйича хизматларнинг бошқа турлари ва улар билан боғлиқ хизматларТашкилий-ҳуқуқий шакли:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726266 - Тошкент шаҳри, Юнусобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaриКорхона тури:00000000
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:162Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326030281635ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:03.12.2021Регистрационный номер:1069484Дата перерегистрации:27.10.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:100 820 000.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:79900 - Прочие виды услуг по бронированию и сопутствующие им услугиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:162 - Собственность иностранных граждан и лиц без гражданстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326030281635Статус свидетельства НДС: