Рўйхатдан ўтиш санаси:30.10.2025Рўйхатга олиш рақами:2991961Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 сумҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68329 - Бошқа тоифаларга киритилмаган кўчмас мулкни бошқариш бўйича хизматларТашкилий-ҳуқуқий шакли:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726266 - Тошкент шаҳри, Юнусобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaриКорхона тури:00000000

Полное наименование:"HIGH TOWN CITY BSK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:30.10.2025Регистрационный номер:2991961Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68329 - Услуги по управлению недвижимостью, не перечисленные в других категорияхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000