Тўлиқ номланиши:"MEGA - GAZ - SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Рўйхатдан ўтиш санаси:20.03.2019Рўйхатга олиш рақами:701576Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:09.08.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:8 200 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:47300 - Ихтисослашган дўконларда мотор ёқилғиси чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726264 - Тошкент шаҳри, Бектемир туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327120087784ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"MEGA - GAZ - SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:20.03.2019Регистрационный номер:701576Дата перерегистрации:09.08.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:8 200 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327120087784Статус свидетельства НДС: