Тўлиқ номланиши:"NAVBAHOR BALIG'I" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Рўйхатдан ўтиш санаси:11.03.2017Рўйхатга олиш рақами:1315Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:20.10.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:23.12.2021Устав капитали ҳажми:1 955 530 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:03120 - Чучук сувларда балиқ овлашТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1724212 - Сирдарё вилояти, Боёвут туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"NAVBAHOR BALIG'I" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.03.2017Регистрационный номер:1315Дата перерегистрации:20.10.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:23.12.2021Размер уставного фонда:1 955 530 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:03120 - Пресноводное рыболовствоОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724212 - Сырдарьинская область, Баяутский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления