Рўйхатдан ўтиш санаси:29.12.2008Рўйхатга олиш рақами:387Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:01.07.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:4 872 754 696.40 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:21200 - Фарматсевтика препаратларини ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726292 - Тошкент шаҳри, Янгиҳаёт туманиДБИДТ:03877 - Ўзбекистон Республикаси Соғлиқни сақлаш вазирлиги ҳузуридаги Фармацевтика тармоғини ривожлантириш агентлиги
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327150002220ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:29.12.2008Регистрационный номер:387Дата перерегистрации:01.07.2024Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 872 754 696.40 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:21200 - Производство фармацевтических препаратовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726292 - город Ташкент, Янгихаётский районСООГУ:03877 - Агентство по развитию фармацевтической отрасли при Министерстве здравоохранения Республики Узбекистан
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327150002220Статус свидетельства НДС: