Рўйхатдан ўтиш санаси:09.02.1996Рўйхатга олиш рақами:005129-11Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:07.11.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:5 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:52230 - Ҳаво транспорти соҳасидаги хизматларТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726273 - Тошкент шаҳри, Миробод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326040003929ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"SIS-TRAVEL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:09.02.1996Регистрационный номер:005129-11Дата перерегистрации:07.11.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326040003929Статус свидетельства НДС: