To'liq nomlanishi:"GOLDEN COBBLES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.04.2016Ro'yxatga olish raqami:3158Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.04.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:6 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:11070 - Spirtsiz ichimliklаr ishlаb chiqаrish; butilkаdа minerаl suvlаr vа boshqа suvlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727253813 - Toshkent viloyati, O‘rtachirchiq tumani, QumovulSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GOLDEN COBBLES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:21.04.2016Регистрационный номер:3158Дата перерегистрации:21.04.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:6 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:11070 - Производство безалкогольных напитков; производство минеральных вод и других вод в бутылкахОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727253813 - Ташкентская область, Уртачирчикский район, КумовулСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления