To'liq nomlanishi:"EKO TUMAN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.05.2025Ro'yxatga olish raqami:2812654Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:31.10.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:3 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01452 - Qorаko'l zotlilаrdаn tаshqаri qo'ylаrni ko'pаytirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727212 - Toshkent viloyati, Ohangaron tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"EKO TUMAN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:06.05.2025Регистрационный номер:2812654Дата перерегистрации:31.10.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01452 - Разведение овец, кроме каракульских породОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727212 - Ташкентская область, Ахангаранский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления