To'liq nomlanishi:"SILVER RRB" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.10.2023Ro'yxatga olish raqami:2285339Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.05.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:27.02.2026Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:47780 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа boshqа yangi tovаrlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727253 - Toshkent viloyati, O‘rtachirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SILVER RRB" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.10.2023Регистрационный номер:2285339Дата перерегистрации:27.05.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:27.02.2026Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47780 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими новыми товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727253 - Ташкентская область, Уртачирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления