To'liq nomlanishi:"A-ADIK COMPANY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.03.2017Ro'yxatga olish raqami:005734-06Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.03.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:04.06.2025Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:47190 - Ixtisoslаshmаgаn do'konlаrdа boshqа tovаrlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726292 - Toshkent shahri, Yangihayot tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"A-ADIK COMPANY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.03.2017Регистрационный номер:005734-06Дата перерегистрации:18.03.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:04.06.2025Размер уставного фонда:5 000 000.00 сумСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:47190 - Розничная торговля в неспециализированных магазинах прочими товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726292 - город Ташкент, Янгихаётский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000