To'liq nomlanishi:"XORAZM TOSH" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.07.2018Ro'yxatga olish raqami:620511Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.07.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:08.11.2022Ustav kapitalining hajmi:8 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:08110 - Qurilish vа pаrdozlаsh uchun tosh, ohаktosh, gips, bo'r vа slаnetslаr qаzib olishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1733401 - Xorazm viloyati, UrganchSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"XORAZM TOSH" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:05.07.2018Регистрационный номер:620511Дата перерегистрации:05.07.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:08.11.2022Размер уставного фонда:8 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:08110 - Добыча отделочного и строительного камня, известняка, гипса, мела и сланцевОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1733401 - Хорезмская область, УргенчСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления