To'liq nomlanishi:"JIZZAX KENTEKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.01.2011Ro'yxatga olish raqami:1968291Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.09.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:103 884 587 794.83 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:13101 - Pаxtа tolаlаrini tаyyorlаsh vа yigirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708401 - Jizzax viloyati, JizzaxSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"JIZZAX KENTEKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:07.01.2011Регистрационный номер:1968291Дата перерегистрации:11.09.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:103 884 587 794.83 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13101 - Подготовка и прядение хлопковых волоконОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708401 - Джизакская область, ДжизакСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:308120010704Статус свидетельства НДС: