To'liq nomlanishi:"ASIA METALS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.04.2017Ro'yxatga olish raqami:508967Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.11.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:6 820 988 021.02 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:15200 - Poyаfzаl ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718236 - Samarqand viloyati, Urgut tumaniSOOGU:08144 - "O'zbekcharmpoyabzali" uyushmasi

Полное наименование:"ASIA METALS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.04.2017Регистрационный номер:508967Дата перерегистрации:04.11.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:6 820 988 021.02 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:15200 - Производство обувиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718236 - Самаркандская область, Ургутский районСООГУ:08144 - Ассоциация Узбекчармпойабзали
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318220067425Статус свидетельства НДС: