To'liq nomlanishi:"SOLIHA OZOD NUR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.07.2013Ro'yxatga olish raqami:03439Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.07.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:Holati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:10840 - Zirаvor vа dorivorlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718236501 - Samarqand viloyati, Urgut tumani, UrgutSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SOLIHA OZOD NUR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.07.2013Регистрационный номер:03439Дата перерегистрации:25.07.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:Состояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:10840 - Производство пряностей и приправОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718236501 - Самаркандская область, Ургутский район, УргутСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления