To'liq nomlanishi:"YALPOQTEPA PLAST" OILAVIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.02.2013Ro'yxatga olish raqami:03364Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.02.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:300 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:22220 - Tovаrlаr uchun plаstik qаdoqlаsh mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:120 - Oilaviy korxonaSOATO:1718236501 - Samarqand viloyati, Urgut tumani, UrgutSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"YALPOQTEPA PLAST" OILAVIY KORXONA
Дата регистрации:07.02.2013Регистрационный номер:03364Дата перерегистрации:07.02.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:300 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:22220 - Производство пластиковых упаковок для товаровОПФ:120 - Семейное предприятиеСОАТО:1718236501 - Самаркандская область, Ургутский район, УргутСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления