To'liq nomlanishi:"MYASNOY AGRO KLASTER ORZU" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.03.2021Ro'yxatga olish raqami:2030200Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.12.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:27 703 175 660.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10111 - Qushxonаlаrdа mol so'yish, go'shtgа ishlov berish yoki qаdoqlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727233 - Toshkent viloyati, Quyichirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:15.03.2021Регистрационный номер:2030200Дата перерегистрации:29.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:27 703 175 660.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10111 - Забой скота на скотобойне, обработка или расфасовка мясаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727233 - Ташкентская область, Куйичирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления