To'liq nomlanishi:"PARKENT TEMURIY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.05.2014Ro'yxatga olish raqami:5203Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.05.2014Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:4 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01611 - Qishloq xo'jаlik texnikаsini operаtori vа texnik xodimi bilаn berishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727249557 - Toshkent viloyati, Parkent tumani, ChinorliSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:28.05.2014Регистрационный номер:5203Дата перерегистрации:28.05.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01611 - Предоставление сельскохозяйственной техники вместе с оператором и техническим персоналомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727249557 - Ташкентская область, Паркентский район, ЧинорлиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления