To'liq nomlanishi:"MEGA CLEANING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.07.2011Ro'yxatga olish raqami:003444-07Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.02.2012Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:21.01.2026Ustav kapitalining hajmi:80 170 313.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:45201 - Engil аvtomobillаrgа texnik xizmаt ko'rsаtish vа tа'mirlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MEGA CLEANING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:13.07.2011Регистрационный номер:003444-07Дата перерегистрации:14.02.2012Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:21.01.2026Размер уставного фонда:80 170 313.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:45201 - Техническое обслуживание и ремонт легковых автомобилейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления