To'liq nomlanishi:"XAVFSIZ CHUST" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.09.2021Ro'yxatga olish raqami:1043541Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.06.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 525 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:45201 - Engil аvtomobillаrgа texnik xizmаt ko'rsаtish vа tа'mirlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714237 - Namangan viloyati, Chust tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"XAVFSIZ CHUST" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.09.2021Регистрационный номер:1043541Дата перерегистрации:09.06.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 525 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:45201 - Техническое обслуживание и ремонт легковых автомобилейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714237 - Наманганская область, Чустский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления