To'liq nomlanishi:"CHUST KREDIT MARKAZI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.01.2021Ro'yxatga olish raqami:939958Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.01.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:600 600 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47539 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа boshqа devor vа pol qoplаmаlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714237501 - Namangan viloyati, Chust tumani, ChustSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:22.01.2021Регистрационный номер:939958Дата перерегистрации:22.01.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:600 600 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47539 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими настенными и напольными покрытиямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714237501 - Наманганская область, Чустский район, ЧустСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления