To'liq nomlanishi:"CHUST JANOME" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.02.2020Ro'yxatga olish raqami:820072Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.02.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:04.04.2024Ustav kapitalining hajmi:670 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47540 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа mаishiy elektr tovаrlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714237501 - Namangan viloyati, Chust tumani, ChustSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"CHUST JANOME" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.02.2020Регистрационный номер:820072Дата перерегистрации:25.02.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:04.04.2024Размер уставного фонда:670 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47540 - Розничная торговля в специализированных магазинах бытовыми электротоварамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714237501 - Наманганская область, Чустский район, ЧустСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления