To'liq nomlanishi:"NEWGAZTECH" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.05.2021Ro'yxatga olish raqami:1073584Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.05.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:01.07.2025Ustav kapitalining hajmi:65 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46690 - Boshqа texnikа vа uskunаlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726264 - Toshkent shahri, Bektemir tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"NEWGAZTECH" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.05.2021Регистрационный номер:1073584Дата перерегистрации:06.05.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:01.07.2025Размер уставного фонда:65 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46690 - Оптовая торговля прочей техникой и оборудованиемОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726264 - город Ташкент, Бектемирский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления