To'liq nomlanishi:"MITOMI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:31.01.2023Ro'yxatga olish raqami:2072951Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.05.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:01.07.2025Ustav kapitalining hajmi:825 535 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46520 - Elektron vа telekommunikаtsion uskunаlаr vа ulаrning ehtiyot qismlаri ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MITOMI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:31.01.2023Регистрационный номер:2072951Дата перерегистрации:23.05.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:01.07.2025Размер уставного фонда:825 535 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46520 - Оптовая торговля электронным и телекоммуникационным оборудованием и запчастями к немуОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления