To'liq nomlanishi:"INDUTECH MANUFACTORY" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.08.2022Ro'yxatga olish raqami:1173897Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:06.05.2025Ustav kapitalining hajmi:15 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:25990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn tаyyor metаll buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:16.08.2022Регистрационный номер:1173897Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:06.05.2025Размер уставного фонда:15 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:25990 - Производство прочих готовых металлических изделий, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления