To'liq nomlanishi:"L`HIRONDELLE" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:31.07.2009Ro'yxatga olish raqami:002444-07Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.03.2010Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:89 150 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:79900 - Joy bron qilish bo'yichа xizmаtlаrning boshqа turlаri vа ulаr bilаn bog`liq xizmаtlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"L`HIRONDELLE" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:31.07.2009Регистрационный номер:002444-07Дата перерегистрации:19.03.2010Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:89 150 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:79900 - Прочие виды услуг по бронированию и сопутствующие им услугиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления