To'liq nomlanishi:"RAIMJON JAXONGIR UYRAT" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.12.2006Ro'yxatga olish raqami:118Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.12.2006Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01240 - Dаnаkli vа po'choqli urug`i bo'lgаn mevаlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1730224501 - Farg‘ona viloyati, Rishton tumani, RishtonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"RAIMJON JAXONGIR UYRAT" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:25.12.2006Регистрационный номер:118Дата перерегистрации:25.12.2006Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:500 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1730224501 - Ферганская область, Риштанский район, РиштанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления