To'liq nomlanishi:"ROAD SERGELI GROUP" OILAVIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.04.2024Ro'yxatga olish raqami:2435091Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:500 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:28250 - Sаnoаt sovitish vа ventilyatsiya uskunаlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:120 - Oilaviy korxonaSOATO:1726283 - Toshkent shahri, Sirg‘ali tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ROAD SERGELI GROUP" OILAVIY KORXONA
Дата регистрации:13.04.2024Регистрационный номер:2435091Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:500 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:28250 - Производство промышленного холодильного и вентиляционного оборудованияОПФ:120 - Семейное предприятиеСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления