To'liq nomlanishi:"BRAVISSIMO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.12.2019Ro'yxatga olish raqami:792656Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.12.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:600 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46472 - Yoritish uskunаlаri ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727239823 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumani, Bordonko‘lSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BRAVISSIMO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:20.12.2019Регистрационный номер:792656Дата перерегистрации:20.12.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:600 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46472 - Оптовая торговля осветительным оборудованиемОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239823 - Ташкентская область, Юкоричирчикский район, БарданкульСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления