To'liq nomlanishi:"SHERAKBAR QURILISH SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.12.2012Ro'yxatga olish raqami:006129-03Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:26.03.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:24.04.2024Ustav kapitalining hajmi:775 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:23610 - Betondаn qurilish uchun buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:03.12.2012Регистрационный номер:006129-03Дата перерегистрации:26.03.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.04.2024Размер уставного фонда:775 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23610 - Производство строительных изделий из бетонаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления