To'liq nomlanishi:"AZIZ IDEAL GROUP" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:01.08.2016Ro'yxatga olish raqami:0401Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:01.08.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01111 - Donli ekinlаr (sholidаn tаshqаri) etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1727212820 - Toshkent viloyati, Ohangaron tumani, Do‘stlikSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AZIZ IDEAL GROUP" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:01.08.2016Регистрационный номер:0401Дата перерегистрации:01.08.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01111 - Выращивание зерновых культур (кроме риса)ОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1727212820 - Ташкентская область, Ахангаранский район, ДустликСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления