To'liq nomlanishi:"PURE MILKY OQDARYO" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.11.2017Ro'yxatga olish raqami:2046521Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.12.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:163 948 659 117.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01410 - Yirik shoxli qorаmollаrning sut berаdigаn zotlаrini ko'pаytirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1718203 - Samarqand viloyati, Oqdaryo tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"PURE MILKY OQDARYO" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:20.11.2017Регистрационный номер:2046521Дата перерегистрации:30.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:163 948 659 117.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01410 - Разведение молочных пород крупного рогатого скотаОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1718203 - Самаркандская область, Акдарьинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318080075612Статус свидетельства НДС: