To'liq nomlanishi:"EPOCH PHARM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.09.2015Ro'yxatga olish raqami:179Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.09.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 850 879 600.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:21100 - Аsosiy fаrmаtsevtikа mаhsulotlаrini ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703214 - Andijon viloyati, Izboskan tumaniSOOGU:03877 - O‘zbekiston Respublikasi Sog‘liqni saqlash vazirligi huzurida Farmatsevtika tarmog‘ini rivojlantirish agentligi

Полное наименование:"EPOCH PHARM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:02.09.2015Регистрационный номер:179Дата перерегистрации:02.09.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 850 879 600.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:21100 - Производство основных фармацевтических продуктовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703214 - Андижанская область, Избасканский районСООГУ:03877 - Агентство по развитию фармацевтической отрасли при Министерстве здравоохранения Республики Узбекистан
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303120131160Статус свидетельства НДС: