To'liq nomlanishi:"SHARLOTTA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.02.2021Ro'yxatga olish raqami:952432Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.01.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 272 271 106.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:21200 - Fаrmаtsevtikа prepаrаtlаrini ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703202 - Andijon viloyati, Oltinko‘l tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SHARLOTTA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.02.2021Регистрационный номер:952432Дата перерегистрации:12.01.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 272 271 106.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:21200 - Производство фармацевтических препаратовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703202 - Андижанская область, Алтынкульский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010149894Статус свидетельства НДС: