To'liq nomlanishi:"GOLD GROWN PHARMA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.04.2015Ro'yxatga olish raqami:249259Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.09.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:576 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:32500 - Meditsinа vа stomаtologiya аsboblаri vа jihozlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703202 - Andijon viloyati, Oltinko‘l tumaniSOOGU:03877 - O‘zbekiston Respublikasi Sog‘liqni saqlash vazirligi huzurida Farmatsevtika tarmog‘ini rivojlantirish agentligi
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:303010003229QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:21.04.2015Регистрационный номер:249259Дата перерегистрации:13.09.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:576 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:32500 - Производство медицинских и стоматологических инструментов и принадлежностейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703202 - Андижанская область, Алтынкульский районСООГУ:03877 - Агентство по развитию фармацевтической отрасли при Министерстве здравоохранения Республики Узбекистан
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010003229Статус свидетельства НДС: