To'liq nomlanishi:"EX-IM AGRO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.09.2017Ro'yxatga olish raqami:541755Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.09.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:100 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01500 - Аrаlаsh qishloq xo'jаligiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708212860 - Jizzax viloyati, Sharof Rashidov tumani, FayzobodSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"EX-IM AGRO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:07.09.2017Регистрационный номер:541755Дата перерегистрации:07.09.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:100 000 000.00 сумСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01500 - Смешанное сельское хозяйствоОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708212860 - Джизакская область, Шароф Рашидовский район, ФайзободСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000