To'liq nomlanishi:"JIZZAX BARAKA SAVDO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.01.2014Ro'yxatga olish raqami:5502Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.01.2014Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:24.02.2022Ustav kapitalining hajmi:300 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47190 - Ixtisoslаshmаgаn do'konlаrdа boshqа tovаrlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708401 - Jizzax viloyati, JizzaxSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:08.01.2014Регистрационный номер:5502Дата перерегистрации:08.01.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.02.2022Размер уставного фонда:300 000 000.00 сумСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47190 - Розничная торговля в неспециализированных магазинах прочими товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708401 - Джизакская область, ДжизакСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000