To'liq nomlanishi:"TESAY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.08.2017Ro'yxatga olish raqami:2025010Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.02.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:01.03.2024Ustav kapitalining hajmi:531 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:22290 - Boshqа plаstmаssа buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TESAY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:10.08.2017Регистрационный номер:2025010Дата перерегистрации:14.02.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:01.03.2024Размер уставного фонда:531 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:22290 - Производство прочих пластмассовых изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления