To'liq nomlanishi:"TECHNOMAG RETAIL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.06.2016Ro'yxatga olish raqami:01203308Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.10.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:18.10.2024Ustav kapitalining hajmi:525 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46439 - Boshqа mаishiy elektr tovаrlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:08.06.2016Регистрационный номер:01203308Дата перерегистрации:02.10.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:18.10.2024Размер уставного фонда:525 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46439 - Оптовая торговля прочими бытовыми электротоварамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления