To'liq nomlanishi:"SUN-LED" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.01.2022Ro'yxatga olish raqami:2019815Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.12.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:24.01.2024Ustav kapitalining hajmi:450 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46472 - Yoritish uskunаlаri ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SUN-LED" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:13.01.2022Регистрационный номер:2019815Дата перерегистрации:06.12.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.01.2024Размер уставного фонда:450 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46472 - Оптовая торговля осветительным оборудованиемОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления