To'liq nomlanishi:"ENERGO SVET" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.03.2022Ro'yxatga olish raqami:1108842Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.04.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:23.04.2024Ustav kapitalining hajmi:7 700 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46690 - Boshqа texnikа vа uskunаlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ENERGO SVET" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:09.03.2022Регистрационный номер:1108842Дата перерегистрации:17.04.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:23.04.2024Размер уставного фонда:7 700 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326090186292Статус свидетельства НДС: