To'liq nomlanishi:"UNIVERSAL TEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.02.2005Ro'yxatga olish raqami:4300Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.08.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:428 400 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:13102 - Jun tolаlаrni tаyyorlаsh vа yigirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703227 - Andijon viloyati, Marxamat tumaniSOOGU:08184 - O'zbekiston to'qimachilik va tikuv-trikotaj sanoati korxonalari uyushmasi

Полное наименование:"UNIVERSAL TEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:21.02.2005Регистрационный номер:4300Дата перерегистрации:11.08.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:428 400 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13102 - Подготовка и прядение шерстяных волоконОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703227 - Андижанская область, Мархаматский районСООГУ:08184 - Ассоциация предприятий текстильной и швейно-трикотажной промышленности Узбекистана
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303160010124Статус свидетельства НДС: